Yukarı Çık

QuickSoft CRM

QUICKSOFT CRM yazılımları ile temel amaç; her firmada olduğu gibi karlılığı arttırmaktır. CRM yazılımları ile firma müşteriyi dinleyen, anlayan ve isteklerine hızla cevap veren, potansiyel müşterilere ulaşarak var olan müşterilerine yeni sadık müşteriler ekleyen, ürünleri arasında çapraz satış gerçekleştiren ve siparişleri hızla satışa dönüştüren bir kurum haline gelir.

Satış aşamasında QUICKSOFT CRM yazılımları ile müşteri tüm satın alma alışkanlıkları ve detayları bilindiğinden, satış işlemi kolaylaşır. Ayrıca işlemi gerçekleştiren satış personelinin performansı da çok net olarak CRM uygulamaları üzerinde izlenebilir. Pazarlama aşamasında ise işlemi otomatik hale getirerek satış personelini tüm kampanya bilgilerine ve müşterinin alışkanlıklarına yönlendirir.

QUICKSOFT CRM, her firmaya özel olarak tasarlanır, terzi usulü tam firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak hale gelir.


1- Program, Login ekranı ile başlamakta. Kullanıcı kendi kendini kayıt edemez. Mutlaka mevcut muhasebe programınızda cari kartının açık olması gerekmektedir. Cari kart ve şifresi bizim tarafımızdan oluşturulup kendisine vermek suretiyle, bayi giriş yapabilmektedir. Giriş yaptıktan sonra isterse şifresini değiştirebilir.

Plus İcon
QuickSoft CRM

2- Giriş yapıldıktan sonra bayinin dashboardu görünmektedir. Bu ekranda ilk etapta göstermek istediğiniz tüm bilgileri verebiliriz.
Aşağıdaki dashboard isteğinize göre yeniden tasarlanabilir.

Plus İcon
QuickSoft CRM

3- Sol tarafta menüler bulunmakta. Bu menülerde temel olarak;

 • Girişler
 • Sipariş Raporları
 • Cari Hesap Raporları
 • Sanalpos Ödemeleri (VpOS)
 • kapsar. Vpos , Türkiye sistemine göre çalışmaktadır.

Bekleyen Siparişler ekranında, verilen siparişlerin teslim edilmemesi veya kısmi teslim edilmesinden oluşan bekleyen siparişlerin listesini verir.


4- Tüm Rapor ekranlarında Developer Express kullanıldığı için, tüm raporların tüm sütunlarında filtre etmek mümkündür. Sütun üzeri tıklama ile sıralama yapmış olursunuz.

Plus İcon
QuickSoft CRM

5- Bayimizin cari hesap hareketleri anlık olarak görünebilir. Muhasebe departmanız ile hesap mutabakatı yapmanıza gerek kalmaz.

Plus İcon
QuickSoft CRM

6- Ödeme Ekranı aşağıdaki gibidir. Yapılan ödemenin sisteme girdiği andan itibaren aşağıdaki raporu kendileri alabilir.

Plus İcon
QuickSoft CRM

7- Sepetin İçi

Sipariş tamamlanmadan ürünlerin sepete atılması ve istenildiğinde siparişin tamamlanması sağlanmıştır. Sipariş notları ve farklı teslimat adresleri mevcuttur. Siparişin nasıl ödeneceği ve nasıl sevk edileceğinin bilgisi de buradadır.

Bu ekranda siparişi;

 • Yazdırabilir
 • Sepeti boşaltabilir
 • Siparişi tamamlayabilir
 • Alışverişe devam edebilir.
 • Teklif isteyebilir.

8- Sipariş Girişi

Sipariş girişi çok detaylı bir yapıdadır. Her bir bayiye ayrı indirim oranları verilebilir. Birden fazla indirim alabilir. Örneğin : %30 + 5 + 10 Ürünleriniz üzerine kampanyalar uygulayabilirsiniz. Bu kampanyalarda;

 • Bayi indirimine ilave olarak ilgili üründe ek indirim oranı
 • Mal Fazlası (Örnek : 10 alana 1 bedava)
 • Net Fiyat . İndirimlerin yok olduğu ve herkese Net fiyat verildiği sistemdir.

İsteğiniz üzerine bayinize ürünlerin depodaki miktarını bildirebilirsiniz, istemezseniz, var / yok şeklinde gösterebilirsiniz. İstemezseniz de hiç göstermezsiniz.

Üründe kampanya varsa hediye paketi olarak görebilirsiniz. Ürünün liste fiyatı , indirim sonunda bayinin alacağı fiyatın görünmesi sağlanmıştır. Üst bilgilerde bayi ile ilgili tüm bilgiler bulunmaktadır. Bayinin geç ödemesinin Vade Gün Sayısını, Karşılıksız çek lerini, yaptığı iade tutarını, alışı, ödemesi gibi bilgileride görebilirsiniz.

Ürün aramalarda ister “liste görünümü” ister “tablet görünümü” görebilirsiniz. “Sadece kampanyalı ürünler” in görünmesini sağlayabilir , katalog sayfa numarasına girerek de arama yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi gruplarsanız, grup aramaları da yapabilirsiniz.


9- Ürün üzeri tıklandığında hem ürün resmini görebilir, hem de kampanya bilgilerinin detayı görünmektedir.